28. martā Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Zinātnes nedēļas un International Student Conference (ISC) ietvaros norisināsies Darījumu pārrunu izspēle, kuras laikā studentu komandas veiks gadījuma izspēli, lai pārrunu ceļā vienotos par labākajiem darījuma nosacījumiem.

Darījumu pārrunu izspēles mērķis ir veicināt izpratni par darījumu pārrunu nozīmīgumu ilgtspējīgai uzņēmējdarbībai un biznesa izcilībai, kā arī nodrošināt studentiem iespēju attīstīt darījumu pārrunu vešanas prasmes sadarbībā ar jomas ekspertiem.

Darījumu pārrunu fināla izspēle norisināsies 28.03.2023 plkst. 14:00-18:00 Rīgas Stradiņa universitātē, Dzirciema 16, Rīga Senāta zāle kā publisks pasākums, kuru vērot klātienē ir tiesības visiem Izspēlē pieteikto komandu dalībniekiem, komandu atbalstītājiem, mentoriem, treneriem, kā arī citiem apmeklētājiem.

Izspēles dalībniekiem būs iespēja piedalīties apmācībā un gūt ieskatu darījumu pārrunu vešanā atbilstoši Harvard Business School izstrādātai metodoloģijai. Apmācību vadīs darījumu pārrunu eksperte, juriste un lektore Līga Briķena.

Fināla izspēles laikā komandām būs iespēja konsultēties ar nozares ekspertiem – Zvērinātu advokāti un Korporatīvās pārvaldības konsultatīvās padomes locekli Baibu Strupišu, kā arī Latvijas vērtīgākā uzņēmuma AS LATVENERGO valdes locekli un komercdirektoru Dmitriju Juskovecu.

Lai pieteiktu dalību izspēlē, ne vēlāk kā līdz 15.03.2023 izspēles dalībniekiem ir jāiesniedz sekojoša informācija uz epastu liga.brikena@rsu.lv: komandas nosaukums, dalībnieku vārds un uzvārds, epasta adrese saziņai ar komandu.

Dalību Izspēlē komandas var pieteikt arī aizpildot pieteikuma veidlapu: https://www.rsu.lv/form/darijumu-sarunu-izspeles-komanda

Svarīgi datumi:

◊  PIETEIKŠANĀS LĪDZ 15.03.2023

◊  APMĀCĪBA DARĪJUMU PĀRRUNU PRASMJU ATTĪSTĪBAI 17.03.-24.2023

◊  DARĪJUMU PĀRRUNU GADĪJUMA PUBLICĒŠANA 17.03.2023

◊  DARĪJUMU PĀRRUNU STRATĒĢIJAS IESNIEGŠANA 24.03.2023

◊  FINĀLA IZSPĒLE 28.03.2023